Módní přehlídky / Firemní eventy

Pro své obchodní partnery, oděvní firmy, módní návrháře (i začínající) a další klienty zhotovíme originální a jedinečnou fashion show – podívanou , která se vryje hluboko do paměti a odliší Vás od konkurence.

Naše know-how jsou nejen krásné dívky, muži a ženy, ale především netradiční zpracování samotného projektu. S pomocí našich modelů, tanečníků, akrobatů, performerů a speciálních efektů vytváříme netradiční a vysoce  atraktivní show pro Vaše potencionální klienty.

Vaše značka se po takovém eventu stává snadno rozpoznatelnou a nezapomenutelnou. Zadejte nám pouze Vaše požadavky.. a nechte se překvapit.

Victoria Agency realizuje firemní eventy na jakékoli téma zadavatele. Stejně tak zajistí atraktivní kulturní program v plesové sezóně, včetně zpěváků, herců, kouzelníků, fotokoutku, módní přehlídky, …..vždy dle přání zadavatele.

Victoria Agency spolupracuje s autosalony, kde se stará o program při příležitosti dne otevřených dveří. Tradičně se tak stal našim zadavatelem autosalón BUPI-LOKET, kam je naše agentura zvána pravidelně s dance fashion show. Společně s návštěvníky tak strávíme krásné odpoledne v nádherném prostředí  luxusních automobilů.

Victoria Agency je schopna zpracovat jakýkoli program ke dni otevřených dveří jak autosalónů, tak i firem. Poptejte a vypracujeme vám několik možností programu, včetně VIP osobností.

Máme stálé partnery, které poptávají módní show přímo ve svých prodejnách. Stálým partnerem je CA móda, které naše modelky, modelové, děti i ženy prezentují sezónní trendy.

Fashion show přímo u zadavatele je velice efektivní, protože diváci /zákazníci/ mají možnost ihned outfit zakoupit.

Kontaktujte nás  •    +420 722 542 515  •   VICTORIA AGENCY  –  Váš partner.